Cormedical

Robotické celotelové vyšetrenie znamienok fotofinderom

[parenttitle]

Príprava na zákrok:

5 min

Opakovanie zákroku:

1x ročne

Dĺžka zákroku:

30 min

Želaný výsledok:

okamžite

65 – 75 €

Na vyšetrenie znamienok využívame najmodernejší diagnostický prístroj s umelou inteligenciou a dokážeme tak presne určiť stovky druhov znamienok. Vďaka tomu vyberieme najvhodnejší a najšetrnejší spôsob ich odstránenia, či už chirurgicky alebo laserom.

Vďaka digitálnej dermatoskopii a videodermatomikroskopii Vám ponúkame najpresnejšiu metódu vyšetrovania znamienok a pigmentácií celoplošným robotickým skenovaním tela. Jedná sa o tzv. MAPOVANIE, kedy kamera prístroja zaznamenáva znamienka z celého vášho tela, uchováva ich s možnosťou opakovaného vyhodnotenia po 1 roku.

A práve preto je zaručené včasné odhalenie rizika vzniku rakoviny kože.

Vyšetrenie samotné trvá 30 minút. 1x za rok vyhodnotíme a zachytíme zmeny na povrchu celého tela, u rizikových pacientov 2x ročne.

Prevencia rakoviny kože je skenovanie celého tela od hlavy k päte.

Výhody, ktoré Vám ponúkame: – Jednoduché porovnanie v čase – Snímkovanie všetkých častí tela s následným mapovaním – Obrazová presnosť v polarizovanom svetle – Dvojitá kontrola – lekárom a prístrojom s umelou inteligenciou.

Spôsoby odstránenia:

– Laserom – výhodné použitie v oblasti tváre, krku, dekoltu a vo vlasoch, laserová technika je bezpečná, nekrvácavá a nevznikajú jazvy, u niektorých vybratých útvaroch je možné zabezpečiť aj histológiu (posúdi lekár),

– Chirurgicky – keď nie je vhodné laserové odstránenie, u pigmentových lézií a zabezpečujeme aj histológiu.

Faktory, ktoré sa podieľajú na vzniku melanómu: – Genetická dispozícia – Veľké vrodené znamienka, dysplastické znamienka (napr. 50 a viac) – Imunosupresia vyvolaná liekmi, alebo ochorením – UV žiarenie (riziko popálení slnkom, najmä u detí).

Pred výkonom prebehne konzultácia, kde Vám poskytneme podrobné vysvetlenie a informovanie ohľadom výkonu a prípadných komplikácií.

Fotogaléria zákroku