Cormedical

Fotorejuvenizácia IPL

[parenttitle]

Príprava na zákrok:

0 min

Opakovanie zákroku:

4 – 6 mesiacov

Dĺžka zákroku:

15 min

Želaný výsledok:

po 2 týždňoch

od 99 €

Fotorejuvenizácia je metóda, ktorá pracuje na báze IPL (Intenzívne pulzné svetlo), ktoré spôsobuje termolýzu buniek ( zničenie vybraných buniek teplom). Podľa cielenia pôsobí na cievky na tvári, pigmentové alebo iné škvrny na koži, či iné kozmetické, alebo kožné chyby, ktoré sa tým následne odstránia.

Taktiež pôsobí hĺbkovo na kolagén, čím vyhladzuje pokožku a celkovo mení jej vzhľad. Zvyšuje napätie pokožky, redukuje rozšírené póry, stimuluje imunitné reakcie kože, zlepšuje textúru kože a lieči vaskulárne a pigmentové nedokonalosti. Celkovo pleť vyzerá mladšie, sviežejšie a je farebne zjednotená a vypnutá. Pre dosiahnutie maximálneho efektu sú vo väčšine prípadov potrebné 2 až 3 ošetrenia s odstupom 4 až 6 týždňov.

Na fotorejuvenilizáciu IPL používame na našej klinike laser: M22 LUMENIS.

Pred výkonom prebehne konzultácia, kde Vám poskytneme podrobné vysvetlenie a informovanie ohľadom výkonu a prípadných komplikácií.

  • Tehotenstvo a kojenie,
  • čerstvé opálenie,
  • epilepsia,
  • nádorové onemocnenie,
  • porušená integrita kože a dermatologické problémy v ošetrovanej oblasti,
  • užívanie farmák zvyšujúcich fotosenzibilitu kože
 

Vyhnúť sa priamemu slnečnému žiareniu, soláriu po dobu 10 dní. V prípade, že budete cítiť mierne podráždenie pokožky v ošetrovanej oblasti – samo vymizne do niekoľkých minút. Po ošetrení odporúčame kvalitnú solárnu ochranu.