Cormedical

Ošetrenie led svetlom Actron

[parenttitle]

Príprava na zákrok:

5 min

Opakovanie zákroku:

2 – 3x týždenne  /7 až 10 sedení/

Dĺžka zákroku:

20 – 40 min

Želaný výsledok:

po 2 týždňoch

od 10 €/ sedenie

Kombinácie červeného, modrého, žltého a zeleného svetla predstavujú najširšie spektrum využitia a možných indikácií. Želáte si omladenie? Čevená. Trápia vás starecké škvrny? Červená. Máte akné? Modrá. Aj pigmentové škvrny? Zelená. Nemáte vlasy? Zelená. A čo vaskulárne problémy? Žltá!

Svetelná terapia, ktorá patrí medzi najstaršie liečebné metódy ľudstva, datuje sa už od starovekého Egypta. Skutočné efekty a výsledky sa ale objavili až po polarizácií svetla využitím svetiel na presne daných vlnových dĺžkach. Najmodernejšie LED svetla využívajú špeciálne diódy s vysokou svietivosťou a vyšším priemerom pre maximálne vyžarovanie výkonu na ošetrovanú plochu a pre jedinečnú mieru polarizácie. Kombinácie červeného, modrého, žltého a zeleného svetla predstavujú najširšie spektrum využitia a možných indikácií.

  • červené svetlo (630nm) – rejuvenizácia a posilnenie kolagénových vlákien, uvoľnenie bolestivosti, zkľudňujúca liečba po laserových zákrokoch, hojenie rán,         liečba zápalov a vredov, zosvetlenie stareckých škvŕn
  • modré svetlo (470nm) – liečba akné a bakteriálnych ochorení, v kombinácií uvolnenia depresií
  • zelené svetlo (525nm) – zosvetlenie pigmentových škvŕn, podpora rastu vlasov
  • žlté svetlo (580nm) – rejuvenizácia pleti, zlepšenie mikrocirkulácie a vaskulárnych problémov

 

Pred výkonom prebehne konzultácia, kde Vám poskytneme podrobné vysvetlenie a informovanie ohľadom výkonu a prípadných komplikácií.

  • tehotenstvo, epilepsia, dermatitída, poruchy zrážanlivosti krvi, rakovinové nádory a choroby štítnej žľazy.
  • na základe individuálneho odporúčania kozmetičky