Cormedical

Odstránenie cievok na tvári a nohách

[parenttitle]

Príprava na zákrok:

0 min

Opakovanie zákroku:

podľa potreby po 4 týždňoch

Dĺžka zákroku:

15 – 40 min

Želaný výsledok:

okamžitý

od 0,40 €

Thermavein ponúka okamžité, bezpečné a trvalé odstránenie tvárových žíl, medicínsky označovaných ako teleangiektázia (bežne sa používajú aj názvy ako pavúčikové žilky, rozacea, cievne vady alebo pavúčikové névy).

AKO DLHO TRVÁ LIEČBA?

Aplikácia laserového Thermaveinu by nemala trvať dlhšie ako 40 minút a bezprostredne po aplikácií pacient vidí výrazné zlepšenie stavu, ak nie úplnú redukciu problému. Liečba je veľmi vizuálna a je viditeľné ako žilky miznú po dotyku ThermaVein pera. Po použití ThermaVeinu môže nastať mierne začervenanie, alebo jemné chrasty, ktoré odpadnú.

AKO PREBIEHA LIEČBA?

Ošetrenie je neuveriteľne jednoduchý a presný proces. ThermaVein dodáva malý mikrovlnný prúd po dobu kratšiu ako 0,2 sekundy. Tento prúd putuje maximálne 1,5 mm do ošetrovanej oblasti. Pre porovnanie – je to veľkosť podobná špendlíkovej hlavičke alebo zrnku piesku. Táto technika spôsobuje, že sa žila uzavrie a potom prúd okamžite zmizne.

PRI AKÝCH PROBLÉMOCH SA THERMAVEIN DÁ POUŽIŤ?

Pavúčikové žily, Teleangiektázia, žilky na nose, miliafaciálne začervenanie, škvrny, tvárové fľaky, pavúčikové cievky a iné kožné drobné defekty.

Pred výkonom prebehne konzultácia, kde Vám poskytneme podrobné vysvetlenie a informovanie ohľadom výkonu a prípadných komplikácií.

Kotraindikáciou je vždy výskyt rakoviny kože v minulosti, alebo predrakovinové stavy kože, opálenie kože pred zákrokom, popáleniny, poleptanie kože a pod. Výkon sa nedoporučuje absolvovať  v období tehotenstva.

Po laserovom výkone je nevyhnutné dotknuté miesto niekoľkokrát denne ošetrovať hydratačným krémom, vyhýbať sa kontaktu ošetrovaného miesta s vyššou teplotou (sauna, horúca sprcha atď.), ako aj dočasne sa vyhýbať športovaniu. Pacient sa musí zdržať vystavovaniu sa slnečnému žiarenu po dobu minimálne 6 mesiacov, inak hrozí zvýšené riziko vzniku pretrvávajúcich hyperpigmentácií alebo hypopigmentácií.